Visas kategorijas
EN

Planētu lodīšu dzirnavas

Sākums> PRODUKTI > Planētu lodīšu dzirnavas

Rūpnieciskais-planētu-bumbu dzirnavas-2
01 (1)
02 (1)
03 (1)
04 (1)
05 (1)
Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L
Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L
Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L
Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L
Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L
Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L

Pilnas virziena planētu lodīšu dzirnavas QXQM 8L

Rezultāti: 31

Aplikācijas
Lieljaudas pilna virziena planētu lodīšu dzirnavas tiek plaši izmantotas ģeoloģijas, minerālu, metalurģijas, elektronikas, būvmateriālu, keramikas, ķīmiskās rūpniecības, vieglās rūpniecības, medicīnas, vides aizsardzības un citās nodaļās. Tas ir piemērots daudzām ražošanas jomām, piemēram, elektroniskajai keramikai, strukturālajai keramikai, magnētiskiem materiāliem, litija kobalta oksīdam, litija manganātam, katalizatoram, fosforam, ilgas pēcspīdēšanas fosforam, retzemju pulveram, elektroniskajam stiklam utt. Pulvera, kurināmā elementu ražošana , Cinka oksīda varistors, pjezoelektriskā keramika, nanomateriāli, vafeļu keramikas kapacitāte, MLCC, termistors (PTC, NTC), ZnO varistors, dielektriskā keramika, alumīnija oksīda keramika, cirkonija keramika, fosfora pulveris, cinka oksīda pulveris, ferra pulveris , Mn-Zn ferīts utt.

  • Video
  • Pārskats
  • Darbības princips
  • Iezīme/priekšrocības
  • Datu lapa
  • Saderīgs aksesuārs

Uz vertikālo planetāro lodīšu dzirnavu bāzes daudzvirzienu planetārās lodīšu dzirnavas papildina planētu diska apgāšanās funkciju. Kamēr planētu disku un dzirnavu burkas veic planētu kustību, tās var arī apgāzties par 360 grādiem stereo telpā, lai realizētu lodīšu dzirnavu burku daudzvirzienu un daudzdimensiju kustību un uzlabotu lodīšu un materiālu nesakārtotas kustības pakāpi. Viss materiāls tiek samalts dzirnavu burkās bez nāves leņķa, kas padara slīpēšanas materiālus viendabīgākus un smalkākus. Šāda veida lodīšu dzirnavas atrisina tādas bieži sastopamas problēmas kā nogrimšana burkas dibenā un pielipšana burkas sieniņai. Lieljaudas pilna virziena planetārās lodīšu dzirnavas ir paredzētas lielas sērijas ražošanai ar bīdāmām durvīm, kuru pamatā ir pilna virziena planetārās lodes laboratorijas tips. dzirnavas. Šāda veida mašīnu var saskaņot ar atbalsta pacelšanas un padeves ierīcēm, kas ir pieņemtas ar integrētu dizainu. Vienkāršai un ērtai darbībai barošanas ierīcē ir iestrādāta vibrācijas skrīninga un izlādes tehnoloģija. Tas nodrošina vieglu un ātru dzirnavu burku savākšanu, iztukšošanu un iekraušanu, samazina darba intensitāti un uzlabo ražošanas efektivitāti.

x-xnumx

x-xnumx

QXQM sērijas planētu lodīšu dzirnavām ir četras lodīšu slīpēšanas tvertnes, kas uzstādītas uz viena diska. Kad pagrieziena disks griežas, dzirnavu katli griežas ap savu asi un griežas par 360 grādiem. Un bumbiņas tvertnēs sasmalcina un sajauc paraugus lielā ātrumā. Produkts var sasmalcināt un sajaukt dažādus dažādu materiālu un granularitātes produktus ar sausu vai mitru metodi. Malto paraugu minimālais granularitāte var būt 0.1 mikronmetrs. To plaši izmanto ģeoloģijas, kalnrūpniecības, metalurģijas, elektronikas, celtniecības materiālu, keramikas, ķīmijas inženierijas, vieglās rūpniecības medicīnas, vides aizsardzības uc jomās. QXQM sērijas planētu lodīšu dzirnavās ir četras lodīšu slīpēšanas tvertnes, kas uzstādītas uz viena diska. Kad pagrieziena disks griežas, dzirnavu katli griežas ap savu asi un griežas par 360 grādiem. Un bumbiņas tvertnēs sasmalcina un sajauc paraugus lielā ātrumā. Produkts var sasmalcināt un sajaukt dažādus dažādu materiālu un granularitātes produktus ar sausu vai mitru metodi. Malto paraugu minimālais granularitāte var būt 0.1 mikronmetrs. To plaši izmanto ģeoloģijas, kalnrūpniecības, metalurģijas, elektronikas, celtniecības materiālu, keramikas, ķīmijas, vieglās rūpniecības medicīnas, vides aizsardzības uc jomās.

x-xnumx

1. Zobu transmisijas stabilais griešanās ātrums nodrošina eksperimenta konsekvenci un atkārtojamību.
2. Planētu kustības princips tiek pieņemts mašīnā, kurai ir liels ātrums, liela enerģija, augsta efektivitāte, maza granulētība.
3. Vienā reizē var izgatavot četrus dažādu izmēru un dažādu materiālu pulvera paraugus.
4. Mašīnu kontrolē frekvences pārveidotājs, jūs varat izvēlēties ideālu rotācijas ātrumu atbilstoši paredzamajam eksperimenta rezultātam. Pārveidotājs ir aprīkots ar zemsprieguma un pārsprieguma ierīci, lai aizsargātu motoru.
5. Planētu lodīšu dzirnavām ir izslēgšanas, pašregulēšanas uz priekšu un atpakaļgaitas funkcijas funkcijas. Jūs varat brīvi izvēlēties jebkurus darbības režīmus ar vienvirziena virzienu, pārmaiņus, pēctecību, laika iestatīšanu atbilstoši eksperimentālām vajadzībām, lai uzlabotu slīpēšanas efektivitāti.
6. Tencan Ball Mill tehniskās īpašības: Zems smaguma centrs, stabila veiktspēja, kompakta struktūra, viegla darbība, uzticama drošība, zemāks troksnis, mazi zaudējumi.
7. Drošības slēdzis ir uzstādīts uz mašīnas, lai novērstu drošības negadījumu, ja drošības vāks tiek atvērts mašīnas darbības laikā.
Profesionāla izskata dizains un lodīšu dzirnavu korpusa rūpnieciskā modelēšana ar liesu ražošanu padara mašīnu izsmalcinātu un smalku. CNC apstrādes tehnoloģija tiek izmantota ar mašīnu pievienotu detaļu izgatavošanai, un transmisijas zobratiem tiek izvēlēti precīzi zobrati ar īpašiem materiāliem, lai nodrošinātu vienmērīgu, drošu un zemu trokšņu līmeni lodīšu dzirnavām lielā ātrumā. Apgāšanās motoram ir bremžu bloķēšanas funkcija, kas var apturēt apgāšanos jebkurā leņķī, tas ir drošs un uzticams. Lodīšu dzirnavas ir viegli darbināmas, pateicoties mikrodatora skārienekrānam, jo ​​to interfeiss ir vienkāršs un intuitīvs. Šāda veida lodīšu dzirnavas var realizēt mainīgu vadību uz priekšu un atpakaļ, un tām ir laika un izslēgšanas atmiņas funkcijas.

3. tabula Tehniskie parametri lielas slodzes pilna virziena planētu lodīšu dzirnavām Tencan pilna virziena planētu lodīšu dzirnavām

Drive ModePārnesumu piedziņa
Darbības režīmsKatrai malšanai var izmantot divas vai četras dzirnavu burkas
Maksimālā ietilpība materiāliemMazāk nekā 1/3 no katras burkas tilpuma
Kopējā maksimālā ietilpība: mazāka par 1/3 no kopējā burku tilpuma
Barības lielumsMīksti un kraukšķīgi materiāli ≤ 10mm
Citi cietie materiāli ≤ 3mm
Izvades precizitāteMazāko granularitāti var sasniegt līdz 0.1 μm
Rotācijas ātruma attiecība1: 02
Maksimālais nepārtrauktas darbības laiks72 Stundas
Pieejamo dzirnavu burku materiāli304 nerūsējošais tērauds, 316l nerūsējošais tērauds, cirkonijs, neilons, PU,
Alumīnija oksīda keramika (korunds), PTFE, ahāts, volframa karbīds

1. tabula Tencan lieljaudas pilna virziena planētu lodīšu dzirnavu parametri

Modelis NrspecifikācijaAtbilstoši izmēri
 dzirnavu burkas
Atbilstošs daudzumsAtbilstoši izmēri
Vakuuma dzirnavu burkas
QXQM-2020L2L-5L4 gab1L-4L
QXQM-4040L4L-10L4 gab2L-5L

2. tabula Tencan lieljaudas pilna virziena planētu lodīšu dzirnavu tehniskie parametri

Modelis NrspriegumsjaudaRotācijas ātrumsTroksnis
QXQM-20380V-50Hz4.0KW50-430 apgr./minMazāk par 65db
QXQM-40380V-50Hz5.5KW40-390 apgr./minMazāk par 65db

3. tabula Tencan lieljaudas pilna virziena planētu lodīšu dzirnavu tehniskie parametri

Modelis NrSpeed ​​ControlNeto svarsNeto izmēri
QXQM-20Frekvenču kontrole1150kgs1700 * 1210 * 1300mm
QXQM-40Frekvenču kontrole1400kgs1900 * 1450 * 1480mm


Planetāro lodīšu dzirnavu pielietošanas gadījumi

x-xnumx

Planetāro lodīšu dzirnavu pielietošanas gadījumi

x-xnumx

PASŪTĪJUMU

Tavs vārds *

Uzņēmuma nosaukums

valsts

Mob. tālr.

E-pasts *

Jūsu pieprasījums